ÚSMĚV

vítejte na stránkách o vtipech fórech a srandách+nově o hrách a pod paneli s hrami můžete najít aplikace od rockstaru -jsou z hlavní stránky GTA IV ZDROJE NEUVÁDÍME POD TEXT ALE SEM:VĚTŠINA JE Z www.games.tiscali.cz A www.gta.cz/gta4

Nvidia

Nový příspěvek

Tady jsou aktuality z www.games.tiscali.cz
NVIDIA vypustila další beta-ovladače kvůli Crysis, určené speciálně pro hraní s již aplikovaným patchem 1.1 . Tyto ForceWare 169.28 existující pro WinXP/Vista (32 i 64-bit) mají zvýšit plynulost hry s klasickým SLI a 3-Way SLI - download zde.

- Poslední softwarová bašta AMD padla. Vývojářské studio Valve Software zveřejnilo tiskovou zprávu, která hovoří o zahájení spolupráce s NVIDIÍ. Doslova v ní stojí: "Naše poslední průzkumy rozšířenosti herního hardwaru ukazují, že hráči registrovaní na Steamu nejvíce hrají na GeForce kartách. V úsilí nadále podporovat tuto populární herní platformu - hry na Steamu v kombinaci s NVIDIA hardwarem - společnosti Valve a NVIDIA uzavřely dohodu na spolupráci při vývoji, distribuci, různých akcích a tak dále". Nám k tomu nezbývá než dodat, že pokud jste minuli informaci v krátkých zprávách, tak vězte, že všichni hráči využívající NVIDIA grafických karet si mohou s okamžitou platností stáhnout bezplatnou kopii herního titulu Portal: First Slice, a celá tisková zpráva je dostupná na této adrese.

- Jak už asi víte, na polovinu února NVIDIA naplánovala uvedení GeForce 9600 GT, mainstreamové grafické karty se 64 Stream Procesory. Jedna z čínských hardwarových stránek tvrdí, že GF 9600 GT bude mít 512 MB RAM, 256-bitovou sběrnici a takty 650 MHz pro jádro a 900 MHz pro paměti. A nejenom to, podle jejich testu dosahuje 9600 GT v 3D Marku výkonu rovnajícímu se 83 procentům výkonu GeForce 8800 GT.

- Jaké produkty je možné označit za nejhorší za rok 2007? Podle BotDaily má číslo 10 má Apple iPhone (za svázání přístroje s jedním operátorem), 9. je válka mezi formáty HD-DVD a Blu-Ray. Na 8. místě je GeForce 8600 (podobná cena jako u 8800 GT a slabší výkon), 7. paměti typu DDR 3 (jsou příliš drahé), 6. Radeon 2900XT (spotřeba, ztrátové teplo, a že nemá UVD), 5. Crysis (sice s pěknými efekty, ale příliš velký hype), 4. Gaming Live for Windows (placení za hraní online), 3. je série procesorů AMD Phenom (cena, výkon, hype), 2. DirectX 10 (restrikce), a „vítězem“ se stává Windows Vista (zpoždění, hype, výkon nižší než u XP, přitom žrout HW prostředku, spousta stupidit v interface, miliarda nechtěných hlášek, vysoká cena).
Žádné komentáře