ÚSMĚV

vítejte na stránkách o vtipech fórech a srandách+nově o hrách a pod paneli s hrami můžete najít aplikace od rockstaru -jsou z hlavní stránky GTA IV ZDROJE NEUVÁDÍME POD TEXT ALE SEM:VĚTŠINA JE Z www.games.tiscali.cz A www.gta.cz/gta4

nejlepší notebooky

Tento notebooke stál asi 39000 KČ

notebook

0.39E.jpg

ASUS U1F se stal nejlepším notebookem letošního roku a společnost ASUS již hodlá uvést do prodeje jeho nástupce, kterého se dočkáme někdy v září. Ultrapřenosný laptop je opět vyveden v kůži kombinované s kovem. Černo-stříbrný přístroj s lesklým povrchem má úhlopříčku 13,3'' a bude vskutku mobilní – kromě již dnes běžných portů eSATA či HDMI nebo možností komunikace přes Wi-Fi či bluetooth, bude vybaven také GPS modulem s integrovanou anténou a s možností použít externí anténu.

Notebook bude znovu postaven na platformě Santa Rosa a na ultra nízkonapěťových procesorech Intel Core 2 Duo, zřejmě na modelech jako L7500 (1,6 GHz). Grafický subsystém bude obstarávat karta NVIDIA GeForce 8400M, kterou bude možné posuvníkem vypnout a nahradit integrovanou kartou pro úsporu energie. ASUS však zatím žádné informace nezveřejnil, na detailnější specifikace si tedy ještě počkáme.