ÚSMĚV

vítejte na stránkách o vtipech fórech a srandách+nově o hrách a pod paneli s hrami můžete najít aplikace od rockstaru -jsou z hlavní stránky GTA IV ZDROJE NEUVÁDÍME POD TEXT ALE SEM:VĚTŠINA JE Z www.games.tiscali.cz A www.gta.cz/gta4

vtipné texty

programátorova přísaha

1. nikdy nenapiš v programu ani řádek, kterému by mohl někdo jiný porozumět.

2. ty nejjednodušší řádky programu změň tak, aby vypadaly značně složitě.

3. Používej názvy bránící intuitivnímu porozumění. Nikdy nepiš a=b, ale spíše něco ve tvaru AlphaNode-Semaphore= *(int)(&(unsigned long)(BetaFrameNodeFarm))

4. rychlé algoritmy naprogramuj pomalu

5.nepoužívej přímé odkazy. Všechno utop v makrech, makra utop v include souborech a na tyto soubory odkazuj nepřímo z jiných include souborů. Pak použij makra na odkaz na tyto soubory.

6. nikdy nepiš komentář, který by pomohl jiným při porozumění tvému programu. Když porozumí, tak tě nebudou potřebovat

7.nikdy nearchivuj všechny zdrojové soubory potřebné k sestavení běhuschopného programu.

8.Schovej si vždy aspoň něco na svůj disk. Když si budou moci vytvořit běhuschopný program sami, tak tě nebudou potřebovat.


9.nikdy neprogramuj funkci tak, aby vracela přímo hodnotu. Všechny funkce musí vracet ukazatel na nějakou strukturu, která obsahuje ukazatel na návratovou hodnotu.

10. nikdy nediskutuj problémy v konkrétních pojmech a rysech. Mluv vždy abstraktně a mlhavě. Když budou rozumět, tak tě nebudou potřebovat

11. nikdy nedokončuj projekty včas. Když to uděláš tak si budou myslet, že je to příliš jednoduché a můžou to dát udělat komukoliv jinému.

12.když tě někdo zastaví s otázkou, tak mluv celou věčnost, ale nikdy otázku nezodpověz. Když budou mít všechny odpovědi, tak tě nebudou potřebovat.

13. ke všem větám přidej hodně odborných výrazů, ať vidí, že sami by takovým věcěm nerozuměli.

14. Když tě pozve někdo na oběd, tak řekni: "nemůžu, protože můj RISC s OSI/TCP/IP klientem se už spojil přes BIBUS VMS VAX s SMTP a posílá SNMP dotazy v paketech UDP k přenosu na SUN 4/280 NFS 4.3 BSD s RPC/XDR, release 3.5 a tak nám pomáhá s ONC."

15. nikdy neuklízej svou kancelář a už vůbec nikdy nazahazuj staré výpisy!

16.na chodbě nikoho nezdrav.

17.Nikomu neříkej přímo jménem. Když už na někoho musíš mluvit, tak zamumlej jiné jméno než jeho.

18.Dělej dojem neznáma právě předstíráním soustředění se na velice složitou práci.

19.nikdy si neoblíkej košili, která se by se hodila k tvým kalhotům. Když to jde, tak si dej pomačkané kraťasy. Nikdy si nestrkej košili do kalhot naprosto perfektně. Zapínej si i knoflíček u límce, ale kravatu si nedávej. Toto naprosto podpoří tvůj obraz "pracanta".
Žádné komentáře